B32656S2224J561
Onderdeel nummer:
B32656S2224J561
Beschrijving:
CAP FILM 0.22UF 5% 2KVDC SCREW
Data papier:
B32656S2224J561.pdf
Invoering
Kopen B32656S2224J561 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:800V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:-
Verpakking / doos:Rectangular Box
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656S2224J561
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Low ESL
Uitgebreide beschrijving:0.22µF ±5% Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):10 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.22UF 5% 2KVDC SCREW
Capaciteit:0.22µF