B32671P4474J000
Onderdeel nummer:
B32671P4474J000
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
Data papier:
B32671P4474J000.pdf
Invoering
Kopen B32671P4474J000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:450V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Serie:B32671P
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32671P4474J
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32671P4474J000
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±5% Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL
Capaciteit:0.47µF