Kopen B32671P4474K met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 450V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 160V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) |
| Serie: | B32671P |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-4720 B32671P4474K000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32671P4474K |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.47µF ±10% Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD |
| Capaciteit: | 0.47µF |