B32676E1205K
B32676E1205K
Onderdeel nummer:
B32676E1205K
Beschrijving:
CAP FILM 2UF 10% 750VDC RADIAL
Data papier:
B32676E1205K.pdf
Invoering
Kopen B32676E1205K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:750V
Nominale spanning - AC:375V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)
Serie:B32676
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-2979
B32676E1205K000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32676E1205K
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:2µF ±10% Film Capacitor 375V 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 2UF 10% 750VDC RADIAL
Capaciteit:2µF