B32676E1685K
B32676E1685K
Onderdeel nummer:
B32676E1685K
Beschrijving:
CAP FILM 6.8UF 10% 750VDC RADIAL
Data papier:
B32676E1685K.pdf
Invoering
Kopen B32676E1685K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:750V
Nominale spanning - AC:375V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Serie:B32676
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-2983
B32676E1685K000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32676E1685K
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:6.8µF ±10% Film Capacitor 375V 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 6.8UF 10% 750VDC RADIAL
Capaciteit:6.8µF