B32676G3156K
B32676G3156K
Onderdeel nummer:
B32676G3156K
Beschrijving:
CAP FILM 15UF 10% 300VDC RADIAL
Data papier:
B32676G3156K.pdf
Invoering
Kopen B32676G3156K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:300V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
Serie:B32676
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-2994
B32676G3156K000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32676G3156K
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.555" (39.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:15µF ±10% Film Capacitor 160V 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 15UF 10% 300VDC RADIAL
Capaciteit:15µF