Kopen B32676G3256K met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 300V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 160V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) |
| Serie: | B32676 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-2997 B32676G3256K000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32676G3256K |
| Afstand tussen de draden: | 1.476" (37.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.673" (42.50mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | 25µF ±10% Film Capacitor 160V 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 3.4 mOhm |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 25UF 10% 300VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 25µF |