Kopen B32923C3224K189 met BYCHPS
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 305V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, B32923 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-75767-2 B32923C3224K189-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 110°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32923C3224K189 |
| Afstand tussen de draden: | 0.886" (22.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Kenmerken: | X2 Safety Rated |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.22µF ±10% Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP) |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.22UF 10% 305VAC RAD |
| Capaciteit: | 0.22µF |