Kopen B32923C3225M met BYCHPS
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 305V |
| Tolerantie: | ±20% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, B32923 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-1885 B32923C3225M000 B32923C3225MN1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 110°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32923C3225M |
| Afstand tussen de draden: | 0.886" (22.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.161" (29.50mm) |
| Kenmerken: | X2 Safety Rated |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.2µF ±20% Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP) |
| Beschrijving: | CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL |
| Capaciteit: | 2.2µF |