B32923C3564M289
B32923C3564M289
Onderdeel nummer:
B32923C3564M289
Beschrijving:
CAP FILM 0.56UF 20% 305VAC RAD
Data papier:
B32923C3564M289.pdf
Invoering
Kopen B32923C3564M289 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:305V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:-
Serie:Automotive, AEC-Q200, B32923
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32923C3564M289
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.56µF ±20% Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP)
Beschrijving:CAP FILM 0.56UF 20% 305VAC RAD
Capaciteit:0.56µF