Kopen B37871K5121J060 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Dikte (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | B37871K |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Andere namen: | B37871K5121J 60 B37871K5121J60 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B37871K5121J060 |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 120pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 120PF 50V NP0 1206 |
| Capaciteit: | 120pF |