B37940K1010C560
B37940K1010C560
Onderdeel nummer:
B37940K1010C560
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP CER 1PF 100V NP0 0805
Data papier:
B37940K1010C560.pdf
Invoering
Kopen B37940K1010C560 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:100V
Tolerantie:±0.25pF
Dikte (Max):0.028" (0.70mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:B37940K
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37940K1010C560
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 1PF 100V NP0 0805
Capaciteit:1pF