B37940K1271J070
B37940K1271J070
Onderdeel nummer:
B37940K1271J070
Beschrijving:
CAP CER 270PF 100V NP0 0805
Data papier:
B37940K1271J070.pdf
Invoering
Kopen B37940K1271J070 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:100V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):0.028" (0.70mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Andere namen:B37940K1271J 70
B37940K1271J70
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37940K1271J070
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:270pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 270PF 100V NP0 0805
Capaciteit:270pF