Kopen B41042A6158M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | B41042 |
| Ripple Current: | 2.411A @ 100kHz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41042A6158M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41042A6158M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | 65 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1500µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL |
| Capaciteit: | 1500µF |