B41042A7128M
Onderdeel nummer:
B41042A7128M
Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41042A7128M.pdf
Invoering
Kopen B41042A7128M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B41042
Ripple Current:1.966A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41042A7128M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41042A7128M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:62 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.476" (37.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:1200µF