B41042A7827M
Onderdeel nummer:
B41042A7827M
Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41042A7827M.pdf
Invoering
Kopen B41042A7827M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B41042
Ripple Current:1.412A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41042A7827M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41042A7827M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:75 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:820µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:820µF