Kopen B41693A8567Q7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 63V |
|---|---|
| Tolerantie: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm) |
| Serie: | B41693 |
| Ripple Current: | 4.4A @ 10kHz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | B41693A8567Q 7 B41693A8567Q007 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41693A8567Q7 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 44 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 560µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 560UF 63V AXIAL |
| Capaciteit: | 560µF |