B41693A9687Q7
Onderdeel nummer:
B41693A9687Q7
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 100V AXIAL
beschikbare kwaliteit:
18973 Pieces
Data papier:
B41693A9687Q7.pdf
Invoering
Kopen B41693A9687Q7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm)
Serie:B41693
Ripple Current:4.6A @ 10kHz
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:B41693A9687Q 7
B41693A9687Q007
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41693A9687Q7
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:56 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:680µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):120 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 100V AXIAL
Capaciteit:680µF