B41789K5338Q001
Onderdeel nummer:
B41789K5338Q001
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 25V RADIAL
Data papier:
B41789K5338Q001.pdf
Invoering
Kopen B41789K5338Q001 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.827" Dia (21.00mm)
Serie:B41789
Ripple Current:8.3A @ 10kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41789K5338Q1
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41789K5338Q001
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.846" (21.50mm)
Impedantie:16 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.614" (41.00mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 31 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):31 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 25V RADIAL
Capaciteit:3300µF