B41821A9335M7
Onderdeel nummer:
B41821A9335M7
Beschrijving:
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Data papier:
B41821A9335M7.pdf
Invoering
Kopen B41821A9335M7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:B41821
Ripple Current:40mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41821A9335M007
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41821A9335M7
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Uitgebreide beschrijving:3.3µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 50 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):50 Ohm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:3.3µF