B41821A9337M
Onderdeel nummer:
B41821A9337M
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Data papier:
B41821A9337M.pdf
Invoering
Kopen B41821A9337M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B41821
Ripple Current:800mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41821A9337M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:32 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41821A9337M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 500 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):500 mOhm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:330µF