B41821F7107M8
Onderdeel nummer:
B41821F7107M8
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41821F7107M8.pdf
Invoering
Kopen B41821F7107M8 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:B41821
Ripple Current:210mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41821F7107M008
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41821F7107M8
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2.3 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):2.3 Ohm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:100µF