B41821F7227M000
Onderdeel nummer:
B41821F7227M000
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41821F7227M000.pdf
Invoering
Kopen B41821F7227M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:B41821
Ripple Current:385mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41821F7227M
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:26 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41821F7227M000
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.511" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.1 Ohm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:220µF