B41827A5107M
Onderdeel nummer:
B41827A5107M
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41827A5107M.pdf
Invoering
Kopen B41827A5107M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:B41827
Ripple Current:192mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41827A5107M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41827A5107M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:100µF