B41828A2228M
Onderdeel nummer:
B41828A2228M
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Data papier:
B41828A2228M.pdf
Invoering
Kopen B41828A2228M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:6.3V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B41828
Ripple Current:793mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41828A2228M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41828A2228M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2200µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Capaciteit:2200µF