B43086A4336M
Onderdeel nummer:
B43086A4336M
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Data papier:
B43086A4336M.pdf
Invoering
Kopen B43086A4336M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B43086
Ripple Current:400mA @ 100kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B43086A4336M000
Fabrikant Onderdeelnummer:B43086A4336M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Capaciteit:33µF