B43252C277M
Onderdeel nummer:
B43252C277M
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP
Data papier:
B43252C277M.pdf
Invoering
Kopen B43252C277M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:315V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43252
Ripple Current:1.14A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43252C 277M
B43252C0277M000
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43252C277M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP
Capaciteit:270µF