B43252C2827M
Onderdeel nummer:
B43252C2827M
Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43252C2827M.pdf
Invoering
Kopen B43252C2827M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43252
Ripple Current:2.18A @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43252C2827M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43252C2827M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:820µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:820µF