B43455A4108M
B43455A4108M
Onderdeel nummer:
B43455A4108M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Data papier:
B43455A4108M.pdf
Invoering
Kopen B43455A4108M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:2.032" Dia (51.60mm)
Serie:B43455
Ripple Current:4.5A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:495-6396
B43455A4108M-ND
B43455A4108M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43455A4108M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.874" (22.20mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):3.217" (81.70mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 129 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):129 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Capaciteit:1000µF