Kopen B43455A478M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 400V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Serie: | B43455 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | B43455A 478M B43455A0478M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43455A478M |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 5.677" (144.20mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 4700µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW |
| Capaciteit: | 4700µF |