B43455A5688M3
Onderdeel nummer:
B43455A5688M3
Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43455A5688M3.pdf
Invoering
Kopen B43455A5688M3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43455
Ripple Current:15.7A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B43455A5688M003
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43455A5688M3
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:19 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):8.728" (221.70mm)
Uitgebreide beschrijving:6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):16 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:6800µF