B43455A5228M
Onderdeel nummer:
B43455A5228M
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Data papier:
B43455A5228M.pdf
Invoering
Kopen B43455A5228M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:-
Serie:B43455
Ripple Current:-
Andere namen:B43455A5228M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43455A5228M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:2200µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Capaciteit:2200µF