B43508B9227M80
Onderdeel nummer:
B43508B9227M80
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43508B9227M80.pdf
Invoering
Kopen B43508B9227M80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B43508
Ripple Current:1.01A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43508B9227M 80
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43508B9227M80
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:790 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.465" (37.20mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 560 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):560 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:220µF