Kopen B43508B9227M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 400V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | B43508 |
| Ripple Current: | 1.01A @ 100Hz |
| Andere namen: | 495-6285 B43508B9227M-ND B43508B9227M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43508B9227M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 790 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 220µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 560 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 560 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP |
| Capaciteit: | 220µF |