B43521A9477M
Onderdeel nummer:
B43521A9477M
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
B43521A9477M.pdf
Invoering
Kopen B43521A9477M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43521
Ripple Current:2.9A @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - 5 Lead
Andere namen:B43521A9477M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43521A9477M
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:220 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.126" (54.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 190 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:470µF