B43521A9687M
Onderdeel nummer:
B43521A9687M
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
B43521A9687M.pdf
Invoering
Kopen B43521A9687M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43521
Ripple Current:4A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - 5 Lead
Andere namen:B43521A9687M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43521A9687M
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:150 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.913" (74.00mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 140 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):140 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:680µF