B43601C9397M82
Onderdeel nummer:
B43601C9397M82
Beschrijving:
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43601C9397M82.pdf
Invoering
Kopen B43601C9397M82 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43601
Ripple Current:1.96A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Andere namen:B43601C9397M082
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43601C9397M82
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:380 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.268" (32.20mm)
Uitgebreide beschrijving:390µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 280 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):280 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:390µF