B43624A5337M000
Onderdeel nummer:
B43624A5337M000
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43624A5337M000.pdf
Invoering
Kopen B43624A5337M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B43624
Ripple Current:2.25A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43624A5337M
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43624A5337M000
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:500 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):330 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:330µF