B43624B9567M000
Onderdeel nummer:
B43624B9567M000
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Data papier:
B43624B9567M000.pdf
Invoering
Kopen B43624B9567M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:B43624
Ripple Current:3.02A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43624B9567M
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43624B9567M000
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:220 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):150 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Capaciteit:560µF