B43640A2108M007
B43640A2108M007
Onderdeel nummer:
B43640A2108M007
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43640A2108M007.pdf
Invoering
Kopen B43640A2108M007 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43640
Ripple Current:2.39A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43640A2108M 7
B43640A2108M7
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43640A2108M007
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:130 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):90 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:1000µF