B43640A2827M000
B43640A2827M000
Onderdeel nummer:
B43640A2827M000
Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43640A2827M000.pdf
Invoering
Kopen B43640A2827M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43640
Ripple Current:2.04A @ 100Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43640A2827M
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43640A2827M000
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:160 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:820µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):110 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:820µF