B43705B4338M000
Onderdeel nummer:
B43705B4338M000
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Data papier:
B43705B4338M000.pdf
Invoering
Kopen B43705B4338M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:2.532" Dia (64.30mm)
Serie:B43705
Ripple Current:14.2A @ 100Hz
Andere namen:B43705B4338M
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43705B4338M000
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.122" (28.50mm)
Impedantie:32 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):3.217" (81.70mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):22 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Capaciteit:3300µF