Kopen B43740A9109M3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 400V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Serie: | B43740 |
| Ripple Current: | 24.4A @ 100Hz |
| Andere namen: | B43740A9109M003 |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43740A9109M3 |
| Lifetime @ Temp.: | 6000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedantie: | 12 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 8.728" (221.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 10000µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 10 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW |
| Capaciteit: | 10000µF |