B43740A9688M
Onderdeel nummer:
B43740A9688M
Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Data papier:
B43740A9688M.pdf
Invoering
Kopen B43740A9688M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B43740
Ripple Current:17.5A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B43740A9688M000
Temperatuur:-
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43740A9688M
Lifetime @ Temp.:6000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:18 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):6.681" (169.70mm)
Uitgebreide beschrijving:6800µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):15 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Capaciteit:6800µF