B43851F1336M000
Onderdeel nummer:
B43851F1336M000
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Data papier:
B43851F1336M000.pdf
Invoering
Kopen B43851F1336M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B43851
Ripple Current:125mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B43851F1336M
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B43851F1336M000
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.669" (17.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 7.5 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):7.5 Ohm @ 120Hz
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Capaciteit:33µF