Kopen B43888A4476M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 350V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | B43888 |
| Ripple Current: | 810mA @ 100kHz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B43888A4476M000 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 23 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B43888A4476M |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 47µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 7.1 Ohm @ 120Hz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 7.1 Ohm @ 120Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL |
| Capaciteit: | 47µF |