B72225T4351K101
Onderdeel nummer:
B72225T4351K101
Beschrijving:
VARISTOR 560V 20KA DISC 25MM
Data papier:
B72225T4351K101.pdf
Invoering
Kopen B72225T4351K101 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):560V
Varistor Voltage (Min):504V
Varistor Voltage (Max):616V
Serie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Box - 3 Lead
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Maximale DC Volts:460VDC
Maximale AC Volt:350VAC
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B72225T4351K101
Energie:495J
Beschrijving:VARISTOR 560V 20KA DISC 25MM
Huidige - Surge:20kA
Capacitieve @ Frequentie:750pF @ 1kHz