B78108S1123K
Onderdeel nummer:
B78108S1123K
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
FIXED IND 12UH 650MA 550 MOHM TH
Data papier:
B78108S1123K.pdf
Invoering
Kopen B78108S1123K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
afscherming:Unshielded
Serie:BC
ratings:-
Q @ Freq:70 @ 2.52MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:B78108S1123K000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B78108S1123K
Inductie:12µH
Hoogte - Zittend (Max):-
Frequentie - Test:2.52MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:30MHz
Uitgebreide beschrijving:12µH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 550 mOhm Max Axial
Beschrijving:FIXED IND 12UH 650MA 550 MOHM TH
DC Resistance (DCR):550 mOhm Max
Huidige score:650mA