Kopen B78108S1185J met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | BC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 252kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | 495-5555-2 B78108S1185J-ND B78108S1185J000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B78108S1185J |
| Inductie: | 1.8mH |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Frequentie - Test: | 252kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 26 Ohm Max Axial |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.8MH 95MA 26 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 26 Ohm Max |
| Huidige score: | 95mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |