Kopen B82432A1183K000 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | SIMID |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, J-Lead |
| Andere namen: | B82432A1183K |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B82432A1183K000 |
| Inductie: | 18µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 15MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 18µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 1.35 Ohm Max 2-SMD, J-Lead |
| Beschrijving: | FIXED INDUCT 18UH 270MA 1.35 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.35 Ohm Max |
| Huidige score: | 270mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |